Strona LO
mask
Start arrow Matura
Menu główne
Start
Aktualności
O nas
Polecamy
Zbiory
Nowości
Katalog on-line
Adresy stron
Wyszukiwarki
Galeria
Matura
Wyszukiwarka
Matura Drukuj Email

matura - jakby nie patrzeć zbliża się 


 UWAGA PRZYSZLI MATURZYŚCI !!!
 
  • MATURA W NOWEJ ODSŁONIE od 2015 roku

aktualności na stronie

    

UWAGA!!! ZESTAW PRZYKŁADOWYCH ZADAŃ NA MATURĘ USTNĄ Z JĘZYKA POLSKIEGO (aż 240 s. komentarzy i przykładów)

MATURA 2018
Zróbcie powtórkę z gimnazjum!
"Zadania w arkuszu egzaminacyjnym mogą również odnosić się do wymagań przypisanych do etapów wcześniejszych, (tj. etapu III, gimnazjum)" 

Możecie też skorzystać z opracowanego przez naszych maturzystów humanistów
mini "Słownika motywów "

Informacja ze strony : Formularze deklaracji w pliku PDF pobrane ze strony WWW można wypełnić, a następnie wypełnione zapisać za pomocą programu Acrobat Reader XI (wersja 11). Podczas wypełniania formularza deklaracji w pliku PDF nie jest stosowana żadna kontrola poprawności danych. Deklaracje maturalne

DEKLARACJA  maturalna dla maturzystów 2018, 2017, 2016, 2015. pdf)

DEKLARACJE WSTĘPNE do 29 września 2017 r. (piątek)
Prosimy tegorocznych MATURZYSTÓW, uczniów klas III  o osobiste stawienie się w Sekretariacie II i wypełnienie deklaracji na miejscu. Macie na to (jak wskazuje praktyka lat ubiegłych) ostatni tydzień września. Nie czekajcie na ostatni dzień!
Sekretariat będzie czynny w godz. 8:00-12:00. W dniach 12.01-19.01 deklaracje nie będą przyjmowane. Zapraszamy ponownie od 22 stycznia do 7 lutego w godz. 8:00-12:00.
Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska.
DEKLARACJE OSTATECZNE do 7 lutego 2018 r. Jeśli będziesz  coś zmieniał w stosunku do zapisów DEKLARACJI WSTĘPNEJ musisz się zgłość do sekretariatu II osobiście . Tam zostaną naniesione poprawki.

  • DRODZY ABSOLWENCI LaughingJeśli macie w planach poprawiać wyniki Waszych matur w tym roku to przypominamy, że ostateczny termin składania deklaracji upływa z dniem 7 lutego 2018 r. Wypełnić deklarację należy w Szkole osobiście. Sekretariat otwarty dla Was poniedziałek-piątek w godz. 8:00-12:00. Nie zwlekajcie do ostatniej chwili. Deklaracje przyjmuje sekretarz Szkoły p. Ewa Bedyńska (parter, sekretariat II). Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu przez CKE odpłatności za maturę!

 

INFORMACJ ARCHIWALNE (dotyczą matury ustnej z języka polskiego w formie prezentacji maturalnej)